| Shukarime99 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu laptopul,in timp ce ma jucam mi s-a stins imaginea si dupa aceea si laptopul, acum nu se aprinde imaginea iar el sta aprins 5-10 secunde si se stinge ce ii pot face astept pareri

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce-ti da? Un bluescreen? Se restarteaza dupa ce porneste? Poti sa pui exact ce eroare iti da?

| SasNetRomania a răspuns:

Sa va invatati minte ca laptopurile nu sunt de jocuri! cel mai probabil s-a incins in extrem daca il mai tineti si in pat si placa video s-a dezlipit!