| roben174 a întrebat:

Salut am si eu o rugaminte la voi : am nevoie de voturile voastre Votati la acesti link este un concurs cine primeste cele mai multe voturi http://www.zoogame.net/user/Roben.html Multumesc

Răspuns Câştigător
| jane_5414 a răspuns:

Si eu te-am votat.

3 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Te-am votat si eu.happyDar vreau sa te informez ca ar fi mai bine sa nu mai trimiti astfel de intrebari.Sar putea sa fi suspendatwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Nu stiu daca ai observat dar utilizatorii care pun astfel de intrebari sunt spendati.

| EUSIATIT a răspuns:

Am votat dar imi cere sa ma inscriu. nu pot de mai multe ori sa votez?/ sorryy.am vrut sa te ajut. hai ca mai incerc sa intru pe sa ti mai dau in vot