| ionutz_5790 a întrebat:

Sal TPU. uite cum sta trebuie m-am inscris la un concurs si imi trebuie voturi. am nevoie de voturile voastre. va rog mult de tot am nevoie urgent de telefon plzz. dau funda si 5 stele http://concurs.eza.ro/concurent-floryn98.html

10 răspunsuri:
| anddclaus a răspuns:

Te-am votat!

funda?

| AlexutuDeiu a răspuns:

Ti-am lasat eu tongue

| Lylly a răspuns:

Gata...

| Loriicel a răspuns:

Tiam dat vothappy funda?batting eyelashes [-o

| Glamour612 a răspuns:

Te-am votathappy
Sper ca te-am ajutat:*

Mky:]

| andrey910 a răspuns:

Chiar crezi ca iti va da premiul? Sunt multe site-uri de genul asta: SPAM; www.cerculet.ro etc. Am auzit de la cei care au participat ca dupa ce au facut 2500 puncte le-a fost sters contul si nu au primit nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy succes

| ιяιηυк a răspuns:

Am dathbatting eyelashes

| Eddys a răspuns:

Ti-am dat vot de pe mai multe calc. funda?

| frenchkiss a răspuns:

Gata ti-am dat mai multe voturi!