| emilenescu a întrebat:

Salut, am trimis pe Okazii unui vanzator o intrebare acolo la 'trimite un mesaj vanzatorului" unde dau sa vad daca mi-a trimis si el un mesaj inapoi happy funda

2 răspunsuri:
| Epurean a răspuns:

Salut.Intra in contul tau si da click pe mesaje. Daca ti-a trimis inapoi o sa-ti apara mesajul de la el scris cu negru (mai ingrosat) si langa numele lui

| AlexGoaga a răspuns:

De obicei primesti email pe contul cu care te-ai inscris pe okazii.ro (99% din cazuri)

O alta posibilitate ar fi sa primesti sms, dar parca aceasta facilitate costa.

Cel mai simplu intri pe contul tau si cum tii mousul pe numele utilizatorului tau o sa ai optiunea "mesaje si alerte"

Click pe ea si o sa iti apara toate mesajele din ultimile 31 zile (daca ai primit sau efectuat vreunul)

Pentru mai multe optiuni in stanga ai un chenar :
"
Mail Box
Inbox
Mesaje de la utilizatori
Mesaje de la Okazii
Mesaje trimise

"

Poti selecta ce doresti sa vezi! O zi buna in continuare