| Luncean_Raul_1905 a întrebat:

Am un hoverboard, care de fiecare data cand accelerez cu el incepe sa vorbească, si cred ca spune "the bluetooth device is ready to pair" si asa face si cand il pornesc. Ma poate ajuta cineva sa ii fac ceva sa nu mai vorbească? Mulțumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Cand mai spune asta scoate telefonul, porneste bluetooth-ul si cauta acolo hoverboard-ul. Poate exista vreo aplicatie care iti da date in direct de pe hoverboard

| sbogdy39 a răspuns:

Are boxa incorporata