| HumaMihai23 a întrebat:

Am un router wireless Tenda W368R. Cand vreau sa-l configurez la Mac Adress, cand dau click pe Apply se reseteaza din nou Mac Adress. De ce se reseteaza? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Roxyrox222 a răspuns:

Suna la reteaua ta de cablu si iti vor zice ei pasii care trebuie sa-i urmezi.Se mai poate, de exemplu cum mi s-a intamplat mie ca ip-urile sa fie cresite.Toate aceste lucruri se rezolva printr-un telefon... Funda?

| HumaMihai23 explică (pentru Roxyrox222):

Router-ul mi l-am cumparat eu de la altex. Nu cred ca are treaba cu reteau de internet.

Am incercat sa configurez router-ul pe Ambra (Piatra Neamt) si pe ClickNet si am aceeasi problema. Cred ca problema e de la laptop.

2 răspunsuri:
| ThatOneGuy a răspuns:

Incearca sa-i chemi pe aia de la Er De Esh sau la cine esti abonat la internet, aia de acolo stiu cel mai bine ce sa faca.