| B0dDy a întrebat:

am un telefon 6303 i si nu stiu cum sa il fac sa fie in romana ca e in engleza, sau mai bine zis poate fi setat in romana?

Funda ...multumesc

1 răspuns:
| melena a răspuns:

Pai in primul rand intra in toate coltisorurile ascunse ale telefonului tau, uitate prin toate chestile si cauta bine daca nu poate fii setat, iar daca nu gasesti inseamna ca trebuie decodat, desi eu cred ca ar trebui sa fie si limba romana, iar daca nu te pricepi roaga pe altcineva care este mai bun cunoscator de engleza sa caute el. Funda?