| Stefffanutz a întrebat:

Salut am vazut acum 2 sau 3 ani un film cu un extraterestru mic si verde care ajunge la o familie de chinezi ( un tata si un fiu ) si incerca sa ii ajute cu ce poate. Pana intr-un final cand moare tatal copilului si acel extraterestru isi da viata lui pentru talal copilului. Merci mult.

3 răspunsuri:
| qwerty1234 a răspuns:

Cred ca vorbesti despre "Paul" big grin.

| Nedelea_Marius_Valentin_1993 a răspuns:

Nu stiu ca si eu caut, dar imi aduc aminte ca era ceva de genu Q7 sau nu stiu, era ceva cu 7, daca stie cineva...