| papusha_5161 a întrebat:

Deci.Am vazut o reclama.Despre un filmhappy. Dar nu stiu cum se numeste.Era vorba de un baiat foarte popular care accepta sa sa intalneasca cu o fata foarte nepopularalaughing. sa. l ajute parca la o materie. Dar pana la urma ajunge sa se indragosteasca de ea:X.si ea la final moaresad. Care stitisad?:XDau fundita:*

Răspuns Câştigător
| cami_5314 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0281358/
ai aici prima parte a filmului http://www.youtube.com/watch?v=tEEOEvQ284I
gasesti si restul filmului pe you tube
superb film!

4 răspunsuri:
| Dizzy a răspuns:

Cred ca "A walk to remember". Sunt multe filme de genul acesta.
Mie mi-a placut foarte mult.
Vizionare placuta:*

| Meandjustme a răspuns:

A walk to remember.big grin happy. Superb filmul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember lol! b-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca in seara asta, 12. 06 e A walk to remember ( filmul asta ) pe acasa, la 20:30 parcahee hee