| Georgemy2 a întrebat:

Salut, am vazut la o colega o aplicatie pe telefon "Instagram" in care edita poze, cum pot sa am si eu acea aplicatie? Dar fara sa-mi fac cont pe Instagram, vreau doar sa editez pozele in el.

4 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Nu ai cum. I ati photorect, ca e cam la fel :*

| Happinessssss a răspuns:

Buna. Nu poti sa editezi poze pe Instagram fara sa ai cont. E ca si cum ai vrea sa vorbesti cu un prieten pe Facebook dar tu nu ai avea cont. big grin
Dar uite, acestea sunt aplicatiile pe care le cunosc eu pentru editatul pozelor pe telefon, poate te ajuta:
- ''Photo Editor''
- ''Pixlr Express''
- ''Aviary''
- ''PicsArt''
- ''Candy Camera''
- ''Photo Studio''

Succes, amice happy!

| Dayiii96 a răspuns:

Fa-ti un cont ca alta sansa nu ai, aplicatia o gasesti in magazin play (Google store).

| georgiMjass a răspuns:

Dar iti poti descarca Candy Camera, Camera306, Pixrl, etc(daca ai android). Editeaza pozele la fel de bine.