| ionuk1999 a întrebat:

Deci mi-am instalat o versiune mai veche a instagram pentru ca cea mai noua nu-mi merge pe telefon si cand vreau sa postez poze nu-mi merge. Cand vreau sa editez poza imi arata un patrat negru. Stie cineva de ce si cum pot repara? happy

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Incarci in aplicatie sau pe internet pe pagina de Instagram http://instagram.com/? incearca sa dezinstalezi aplicatia, dupa ia un program de reparat erori.intra in Google Play.Banuiec ca ai Android si descarca Android Asistant si Da la Quick boost lasa-l sa scaneze de erori, dupa da si la System Clean lasa-l sa-si faca treaba.Cata memorie mai ai in Memoria Interna a telefonului? Antivirus folosesti? Ce antivirus ai? Ce telefon?
Alta data mai multe detalii!
:-bd

| ionuk1999 explică (pentru stlucian):

Din cate stiu eu, nu am niciun antivirus
telefon mai are ceva memorie
telefonul e un Samsung galaxy y pro/B5510winking

| stlucian a răspuns (pentru ionuk1999):

Sterege si reinstaleaza.(ceva erori de instalare)Vezi daca mai ai loc in tel. daca nu renunta/muta (la) ceva.O versiune mai noua ar trebui sa mearga.

Internal 160 MB! big grin