| telluno a întrebat:

Salut, am vazut mai demult un film romantic, o poveste intre un baiat alb si o fata de culoare, ei se iubeau mult, dar a venit vremea ca ea sa-l prezinte parintilor, dar acestia nu-l acceptau fiind alb, iar la final acestia il accepta.
Tin minte si o replica din film, cand tatal fetei ii spune ce este total opus fetei lui, iar el ii spune ( eu sunt tot ce nu este ea, iar ea este tot ce nu sunt eu).
Care stie numele filmului? va rog
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

E ala cu Ashton Kutcher?
Se numeste Guess Who! big grin
tare fain filmu'

1 răspuns:
| Saby99 a răspuns:

Nus sigur
sorry
parca iubirea unui alb si negru