| мαria a întrebat:

Am vazut un film dar nu imi mai aduc aminte cum se cheama. In film este vorba de un papagal si o fetita. Papagalul se pierde de fetita si se duce in cautarea ei. el pana la urma este prins de un fel de firma si tinut intr-o cusca. un angajat il vazuse pe papagal si papagalul incepuse sa-i spuna cum sa pierdut de fetita.angajatul ii da drumul si se duc in cautarea fetitei?

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Cred ca filmul se numeste Paulie.

4 răspunsuri:
| Fallen Angel a răspuns:

Da, widowdishes2012 are dreptate, filmul se numeste Paulie. Merita o panglica. Eu nu mai stiam. big grin Adica numele nu mai stiam cum se scrie. Credeam ca e Poly. laughing. Felicitari, widowdishes2012!

| hottweet a răspuns:

Paulie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paulie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Paulie.