| donciulaaa a întrebat:

As avea si eu o rugaminte pentru voi big grin. Imi puteti spune si mie niste locuri de munca in timpul verii. Am 16 ani si as avea si eu nevoie de banii. Deci ma puteti ajuta dau funda big grin laughing.
Terog frumos!

2 răspunsuri:
| Nelutsa a răspuns:

Http://www.ecomunitate.ro/......5722).html
Aici vezi
Undeva mai jos apar site-uri pentru joburi :)
Bafta!

| filaret22 a răspuns:

Depinde unde locuiesti...deci la 16 ani un prieteni de al meu pentru bani s-a dus in constructii..si a invatat foarte mult de acolo..sa puna gresie..multe..habar nu am depinde unde locuiesti. Apropo si in constructii poti lua cam 60lei pe zi.