| Shining a întrebat:

Hei! Vreau un job pe timpul verii, dar am sub 18 ani. Cine ma poate ajuta,va rog frumos? Nu conteaza banii sau tipul jobului,daca stiti va rog sa-mi spuneti, sunt din Bucuresti. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Gina1 a răspuns:

Vinde inghetata laughing.

| AnGeL4993VIP a răspuns:

Da stiu eu numai ca este departe si trebuie sa inveti limba! in grecia babele vare se duc la hotele si nu vor sa munceasca asa ca angajeaza fete, femei sau barbati si timp de o luna primesti 300 de euri si mai sus daca doresti vino in grecia sunt si eu in greciasi cu prietene mele!