| Rookie95 a întrebat:

As cam avea nevoie de niste sfaturi. Sunt adolescent(17 ani) si stau in Pitesti... In curand, eu si cativa prieteni (suntem vreo 5-6), vrem sa dam o petrecere sau ceva de genu. Dar nu prea avem unde, pentru ca niciunul din noi n-o sa fie singur acasa prea curand. Noi ne-am gandit sa inchiriem o camera intr-o pensiune sau hotel din Pitesti si sa ne punem acolo muzica si sa ne distram. Dar nu prea stim niciun loc unde am putea merge si sa facem galagie fara sa fim dati afaralaughing. Deci problema noastra e spatiul. Stiti vreun loc de genu unde se poate da o petrecere in oras? Sau ne puteti da vreo sugestie... ce am putea face?happy

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Daca vreti sa petreceti doar voi 5-6, nu se merita sa inchiriezi o pensiune pentru atat. Iar la hotel nu e chiar asa cum crezi, nu poti sa iti faci de cap pur si simplu. Eu stau in Pitesti, dar pentru ce ai tu nevoie iti recomand sa iesiti in oras, eventual in Duet sau la Yoko si distractia vine de la sine. Distractie placuta!

3 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Daca dai petrecere acasa si vecinii cheama politia prima data iti da avertisment apoi trebuie sa dai muzica mai incet. Daca nu vin si fete nu mai dati petrecere, si daca vine numai una o sa va certati sigur daca mai si consumati.

| cristeasofia a răspuns:

Pai in cel mai rau caz inchiriati un local, ceea ce ar fi cam scump!

| bogdy_7709 a răspuns:

Te poti distra intr.un club ca esti de aceiasi varsta cu mine si eu am vrut o asemenea petrecere si am facut.o in club dar poti inchiria toata pensiuneasi chemati mai multi preteni