Întrebare recomandată | unromantraditional a întrebat:

As dori sa cumpar o bicicleta iar bugetul se invarte undeva in jurul sumei de 500 lei. Ce bicicleta imi recomandati?

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

La 500 de lei doar ceva second-hand poti gasi si care sa fie mai de treaba. Cauta pe net, pe Okazii, pe OLX, pe alte situri, si nu te grabi, cauta bine, si vei vedea ca vei gasi ceva care sa te multumeasca. Nu lua din supermarketuri, ca nu sunt bune, nu te tin prea mult.

| GdX a răspuns:

La bugetul asta te poti duce sa te uiti prin carrefour sau auchan sa vezi pe acolo ce iti place.

Răspuns utilizator avertizat