| Ionii13 a întrebat:

Sunt noua aici. As dori si eu sa stiu cate ceva despre acest site. Ma poate ajuta si pe mine cineva?

Răspuns Câştigător
| ionik13 a răspuns:

E un site in care oamenii se ajuta foarte, foarte mult cu cat si cum stiu. Poti intreba aici orice doresti si alegi chiar si categoria. Poti raspunde pentru a deveni Expert TPUsi pentru a acumula cat mai multe puncte si funde. Cand zic funde ma refer la :oferi un raspuns care sa ii placa scriitorului si sa ii fie util, iar el in semn de multumire iti da funda.(adica panglica de langa intrebarile pe care le pui. Ea e gri dar daca indrepti mouse-ul spre ea devine portocalie, dar dai click doar daca iti place mult.)
Site-ul e unul de mare valoare. Poti afla orice, orice te-ai /te intrebi. Iti poti gasi prietenii sau iti poti face. In orice caz gasesti multe persoane aici.
Daca ti-a placut raspunusl meu te rog sa imi oferi funda. Succes pe TPU si la cat mai multe puncte, funde si iti doresc sa devii chiar Expert! Craciun fericit! Tot ce iti doresti sper sa tii se indeplineasca!

Epert e cel care are multe puncte si funde.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bine ai venit. Cel mai mult si mai bine afli daca citesti raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE. Numai bine!

| anad a răspuns:

Aici (de fapt intrebari frecvente, de sus din dreapta) http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente gasesti multe lucruri care te intereseaza. La fel si pe blog. La Comunitatea afli punctajul si rank-ul userilor.

| Madalyn a răspuns:

Bine ai venit, rau ai nimerit happy... glumesc!
Scopul acestui site este de a ne ajuta intre noi, membrii participanti! big grin

| andradadada a răspuns:

Pai, este un site in care de ajutam unipe alti TPU=toti pentru unu :X
este ft super, adica poti pune ORICE intrebare si ti se va raspunde :X
dar de asemenea poti ajuta si tu pe alti :X le poti da un sfat prietenesc :X
sper sa iti placa >big grin