| The4Ever a întrebat:

As dori sa va intreb ceva. Cand voi fi mare o sa ma gandesc sa imi lansez o firma de jocuri. As vrea sa stiu ce trebuie sa faci pentru acest pas? Rectific ca ma pricep la crearea jocurilor in c++ si c#. Si daca tot suntem aici, vreau sa imi spuneti daca stiti cum au reusit, firmele acestea, sa devin cunoascute ca asta nu inteleg.

9 răspunsuri:
| ooolifeoolol a răspuns:

Tu esti la fel ca si ciobanul care intreaba pe altii, auzi bre:cum se mana oaia!

| The4Ever explică (pentru ooolifeoolol):

Report! Trebuia sa spun ca nu accept nesimtirea. Auzi, daca nu sti de ce trebuie sa te amesteci? Daca nu stiti nu m-ai va bagatiwinking, dar ce sa le facem romanilor. Nici-unde nu puteti sa stati la banca voastra, pun pariu ca daca va duceti intr-o tara straina, va faceti de ras laughing.
Daca omul este curios, habar nu aveti sa raspundeti in ritm cat mai decent(spun la uni, ca alti au mai auzit de cei 7 ani de acasa). Simcer? Meriti fundita?

| The4Ever explică (pentru ooolifeoolol):

Mda, crezi ca ma intereseaza de ce zic ciobani? Te gasisi tu cat mai repedesa faci posturilaughing

| ooolifeoolol a răspuns (pentru The4Ever):

Esti si tu la fel de ironic pe cat am fost eu?
Adica doar nu crezi ca iti faci companie de jocuri intrebandu-i pe altii?
Rly? jeez! mult noroc...

| The4Ever explică (pentru ooolifeoolol):

Ma omule, am vrut sa fiu curios ca poate uni s-au decomentat si stiu si am fost curios cum se creaza o companie si cand voi fi mare o sa vad ce va fi de mine. Eu am pus o intrebare simpla si poate stiu alti sa ma luminezewinking. Adica e ca si cum acum ti-as si dat funda pe "moca" daca imi raspundeai.

| ooolifeoolol a răspuns (pentru The4Ever):

Nu e nimic simplu in ceea ce intrebi tu.Vise placute...

| SintSmekerulTpu a răspuns:

Sal stii sa creez zocuri?

| The4Ever explică (pentru SintSmekerulTpu):

Da ma pricep si de asta cred ca as avea un avantaj si v-am intrebat ca sa stiu daca imi fac sperante degeaba sau pot sa continuu sa sper happy.

| SintSmekerulTpu a răspuns (pentru The4Ever):

Imi arati si mie cum kreezi jocuri?