| GoldwinNn a întrebat:

As dori si eu o lista cu filme si carti cu tot ce tine de al 2-lea razboi mondial.
Mersi!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sunt sute de filme si mii de carti!
Chiar crezi ca sta cineva sa ti le insire, aici, pe toate?
Numai la "prima strigare", imi vin in minte vreo 20 de filme si cam tot atatea carti...adica alea care se vad cand ma uit spre biblioteca. dar, mai am si pe randul din spate!

| GoldwinNn explică:

Nu am zis toate filme si cartile straight face

| Ibrahimovic a răspuns:

Sau, pe langa filmul Pearl Harbor, poti cauta cele doua volume ale "Mari decizii ale celui de-al doilea Razboi Mondial" de Jacques de Launay. Primul volum o sa-l gasesti mai greu, te asigur, dar al doilea nu ar trebui sa fie greu sa-l gasesti intr-o librarie care se respecta.

| eternitate15 a răspuns:

Pearl Harbor.e un film super.happy