| edialexandru97 a întrebat:

Salut.As dori si eu sa imi dati exemple de glume/trucuri sau sau orice altceva pe care le pot face colegilor in clasa.
Da` daca puteti sa si spuneti cum sa fac nu de genu spune niste bancuri sau raspunsuri de genu.
Va rog. Dau funda pentru. cel care lasa cat mai multe si mai bune.
Va multumesc.

1 răspuns:
| dienuta1990 a răspuns:

Puteti face profesorilor de 1 aprilie ca n-o sa se supere.Va interesati la celelalte clase ce ore au si ce ora va place la toti din clasa si au respectiva clasa si faceti schimb pentru o ora din cursurile de la scoala.Sa stii ca am facut-o si eu in liceu si a fost foarte interesant.

Întrebări recente