| C0SmYN a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste bancuri de spus colegilor de clasa pls

1 răspuns:
| Boschovitz a răspuns:

- Bulă, care este cea mai urîtă soartă a unui cîine?
- Băsescu.

*Bulă îl întreabă pe Ştrulă:
- Esti şmecher?
- Bineînţeles.
- Atunci dă-ţi un cap în gură!

*- Ce vrei să te faci cînd vei fi mare?
- Vreau să mă fac soldat.
- Dar duşmanii te vor omorî...
- Atunci mă fac duşman!

*O tânără la spovedanie:
- Părinte, eu...
- Ştiu, fiica mea, ce ai făcut, că suntem prieteni pe Facebook, am văzut poze, am citit ce ai scris pe perete... Mi-a fost destul.
- Şi ce trebuie să fac ca să fiu iertată, părinte?
- Să dai like la 10 mănăstiri.

*Dumnezeu a creat cerul şi pământul. Restul a fost fabricat în China.

*Vine soţul acasă şi-şi întreabă nevasta:
- Ce ai face dacă aş câştiga la Loto?
- Aş lua jumătate şi te-aş părăsi, răspunde soţia.
- Perfect, spune soţul. Am câştigat 12 dolari. Ia 6 şi dispari!

*Se duce unul să cumpere ţigări. Ia pachetul şi citeşte: "tutunul cauzează impotenţă". Speriat, îi zice vînzătoarei:
- Nu vă supăraţi, din alea cu cancer nu mai aveţi?

*Eu m-am amuzat citindule sper ca situ te vei bucura nu trebuie sale retii pe toate poti sa "le culegi" pe care vrei o zi buna si sa-ti amuzi colegi!