| kristi22 a întrebat:

As vrea sa aflu, daca se pricepe cineva la ipod touch/iphone, cum se pot trage pe el jocuri sau aplicatii fara a plati in itunes? Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| nevermindpeople a răspuns:

Intra in AppStore, direct de pe iPOd/iPhone. Apasa acolo jos la search, si scrie numele unui joc/aplicatie. Dupa cum observi, iti vor aparea mai multe rezultate. Cele gratis sunt cele care au in dreapta scris `free`, si nu un pret.
Daca vrei sa le vezi pe cele mai faine aplicatii si cele mai populare jocuri, dai la Top 25 si dai de acolo sus `Top Free`.
Succes. :*

4 răspunsuri:
| nevermindpeople a răspuns:

Intra in AppStore, direct de pe iPOd/iphone. Apasa acolo jos la search, si scrie numele jocului. Dupa cum observi, iti vor aparea mai multe rezultate. Cele gratis sunt cele care au in dreapta scris `free`, si nu un pret.
Pentru a cauta jocuri, faci exact la fel, si daca vrei sa le vezi pe cele mai faine aplicatii si cele mai populare jocuri, dai la Top 25 si dai de acolo sus `Top Free`. Succes :*

| nevermindpeople a răspuns:

Scuze am dat de doua ori.

| TheAngel_1502 a răspuns:

1 fa jailbreak
2 din cydia scoate installous
3 de pe installous iei orice aplicatie free chiar daca in realitate e cu bani... funda?

| poofuu a răspuns:

Pai nu s eplateste i8n itunes in itunes e gen ceva care bagi muzicaa jocuri ettc. pai iti descarci dup net jocurile si ce vrei u si dupa le copiezi in itunes si le bagiwinking