| AlexBoy88 a întrebat:

Salut, as vrea sa cumpar de la emag.ro un telefon prin eCredit.
Cum pot cumpara prin eCredit?
Am nevoie de un card? (de care card?)
Si ce este eCredit?(informatii)
Funda!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

ECreditul e o denumire data emagului de credite. Ca sa optii un astfel de credit trebuie sa contactezi o banca partenera si sa obtii un credit pe baza unei adeverinte de venit

| Vilcea_Lucian_1992 a răspuns (pentru suntserios):

Ca si conditii pentru acordarea acestui card de credit, oficial sunt doua: venit minim pe economie si varsta peste 18 ani. Practic, se mai pune la socoteala un factor foarte important pentru ei: starea civila. La varsta de 22 de ani si cu un salariu 3000+, nu am putut obtine un card de credit din cauza faptului ca nu sunt casatorit. Asemenea si alti prieteni de-ai mei. Asadar, nu-ti face sperante prea mari in sensul asta daca nu ai pe cineva.