| Medeaa a întrebat:

as vrea sa-i fac celei mai bune prietene o surpriza. stiu eu. un filmuletz cu poze cu noi. sau o poza cu rama frumoasa si un cantec pe fundal(pe pc) imi puteti spune niste site-uri cu chestii din astea?big grin
mss:*big grin

2 răspunsuri:
| Radu_8381 a răspuns:

Pai folosesti progarmul movie marker (start->all programs-> il gasesti acolo in lista) bagi pozele dupa o mel pe fundal il salvezi daca nu stii sa umbli poti cauta pe youtube "tutorial movie marker"

| Jettzor a răspuns:

Poti sa il faci cu Windows Moie Maker. Da. i pe START, apoi Programs si il gasesti acolo.