| Ionut231312 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar o bicicleta, dar nu dispun de un buget foarte mare(maxim 600 de lei).
Puteti sa-mi recomandati ceva biciclete decente in banii astia? Eu stiu doar sa merg pe bicicleta, nu si despre tipurile de ghidon, schimbatoare etc laughing
Multumesc happy

4 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Decathlon. intra pe site. Desi e bine sa mai gasesti vreo 200 ron, pentru a iti lua cu janta dubla, ca sa nu se indoaie la orice pietricica

| sierra1 a răspuns:

Caută pe olx la județul tău și suma max 600, găsești cu gramada

| Ionut231312 explică (pentru sierra1):

Cu gramada gasesti, dar stii cum le-a folosit vanzatorul sau cum le-a procurat? laughing

| sierra1 a răspuns (pentru Ionut231312):

Ce contează, o vezi, îți place, o iei!