| AnonimDedicat a întrebat:

Salut TPU, vreau sa imi cumpar o bicicleta de tip mtb, imi place modelul afisport mtb m2 - 29 inch pe negru, costa 1500 lei si as vrea sa stiu daca va pricepeti sa imi spuneti daca isi merita banii, daca este stabila bicicleta, sa nu ma trezesc ca imi cade lantul sau se rupe nu stiu ce la ea si sa dau banii degeaba si daca puteti sa imi recomandati alte biciclete de tip mtb care sa nu depaseasca 1500 de lei.Am inteles ca modelele astea afisport sunt facute tot de producatorul de la dhs si din cate stiu bicicletele dhs nu sunt rele.

2 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Îți recomand cele făcute de pegas. Intră pe situl lor.

| smecheru99 a răspuns:

I ati una second sau daca ai pretentii mai pune 300 si i ati st 530 nu toate porcariile de afisport x-fact dhs pegas carpat etc.