| Shooter a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon de la Vodafone, dar am vazut ca sunt preturi pana in 200-250 lei numai cu 15 euro pe luna...as vrea sa dau pana in 200-250 lei, dar sa platesc la abonament mai putin adica pana in 12 euro.Stiti ceva oferte cosmote, Orange sau ceva de genu?

1 răspuns:
| BaloPaloworld a răspuns:

Buna. ce spui de HuaweiSonic? este un telefon EXCELENT. costa in jur de 300 lei la abonament de 6 euro la cosmote. Sper ca te-am ajutat. P.S. nu o sa regreti daca iti vei lua acest telefon. Are sistem de operare Android, camera bunicica si un design super.happy