| krisztian2 a întrebat:

Salut, as vrea sa incep un canal de youtube de genul : http://www.youtube.com/watch?v=A6PEboTpcfI

Doar cu o celebritate Romana, si as vrea sa sa va cer parerea despre cine credeti ca ar fi cea mai buna persoana!

Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Mariiko a răspuns:

Asta depinde de persoanele pe care le apreciezi tu, de muzica pe care o asculti, de emisiunile la care te uiti si de filmele pe care le vizonezi.

| krisztian2 explică (pentru Mariiko):

Ma intereseaza o celebritate din Romania pe care sa o fac sa cante ca in clipul de mai sus...Am vrut sa imi ziceti nume.(dar nu lumea muzicii)

2 răspunsuri:
| Mariiko a răspuns:

Pai ar trebui sa fie cineva care a tinut discursuri, sau care a avut mai multe interviuri. Nu prea stiu ce sa-ti zic: Dan Diaconescu, Andreea Tonciu, Bendeac, Cruduta, etc. Oameni din show-biz, daca nu vrei din muzica