| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu cum e sa iti faci gauri noi in lobul urechii.
cum te intretii dupa aceea?
cam cat costa si unde se fac in cluj?
intreb din pura curiozitate, nu prea am de gand sa fac acest lucru.
ce altceva mai stiti despre asta?

Răspuns Câştigător
| Fridăm a răspuns:

Eu, de exemplu, am plătit 10 lei pentru o astfel de intervenţie, dar în preţ a intrat şi perechea de cercei (mi i'a dat pe amândoi, chiar dacă mi-am făcut doar o gaurălaughing). Nu trebuie să faci mare lucru, cercelul cu care îţi face gaura e unul medicinal, care trebuie lăsat acolo pe o perioadă menţionată de către specialist. Are un fel de pistol, în vârful căruia pune cercelul şi cu el face gaura. Atâta tot.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt recomandați pentru început, cerceii medicinali.
Mergi la un cabinet medical.
Pa, pa.