| ゼロの a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu, daca intr-o zii ati gasi o lampa cu un duh magic, ce va va implinii 3 drinte, care ar fi acelea. Funda la cel mai interesant.

9 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

1)Mi-as dori sa fiu independenta, sa am propria slujba din care sa ma intretin singura.Nu imi doresc nu stiu cate bogatii, chiar nu m-ar ajuta.
2) Mi-as dori sa fiu impreuna toata viata cu baiatul la care tin
3)Mi-as dori sa am doi copii sanatosi, dar peste ceva timp.

| LondoneseCat a răspuns:

1.mai multe dorinte
2.pestisorul de h'aur
3.mos craciun

| Shiver a răspuns:

As vrea sa-l iubesc si sa fiu iubita patimas si vesnic de barbatul meu.
As vrea ca toti cei din familie sa avem viata lunga si sanatoasa.
As vrea sa avem bani de ajuns cat sa nu ne lipseasca niciuna dintre bucuriile unei vieti implinite.
DAR DACA NU SE IMPLINESC MA GANDESC LA FAPTUL CA SE PUTEA SA FIE SI MAI RAU

| LittleMissCupcake a răspuns:

1. Sa am parte de sanatate, eu si familia
2. Sa nu existe rromi
3. Sa mai pot beneficia de inca 100 de dorinte laughing

| ゼロの explică:

He he interesante dorinte.Pt cei care au scris ca si-ar dori mai multe dorinte, ar fi doar o pierdere.Pt ca nu ai decat 3 si nu pot isa iti doresti altele.Dorintele mele ar fi:1)Sa imi pot schimba forma corpului,oriunde,oricand, in oricine, in orice si sa primesc vocea si abilitatile acele persoane.
2)Sa pot sa dau timpul inapoi pentru a-mi repara toate greselile.
3)Sa cunosc la perfectie toate limbile din univers.

| Elysssa a răspuns:

1.Sa nu mai sufar niciodata.
2.Sa nu duc lipsa de bani toata viata. laughing
3.Sa fiu sanatoasa, fericita, sa am o familie minunata si sa traiesc 100 de ani. laughing As vrea mai multe, dar astea sunt de baza.Prea frumos, ca sa fie adevarat!winking

| Anonim187 a răspuns:

Hm big grin super interesant bv big grin cred ca o singura dorinta i-as cere da` nu vreau sa fie cu forta big grin adica persoana p care o iubesc sa se uite si la mine macar 2 secunde sad

| Elisa2809 a răspuns:

Sa fiu cea mai desteapta din scoala
Sa nu fac multe pacate
Sa ramana familia toata viata sanatoasa

| Scarabeu2 a răspuns:

Un infinit de dorinte, si apoi vezi tu ca poti sa ti le doresti pe toate