| TheMaze a întrebat:

Salut as vrea sa stiu daca telefonul LG Optimus L5 e bun sau nu si vreau si justificari multumesc!

4 răspunsuri:
| PufuLeTz1 a răspuns:

Salut! telefonul telefonul LG Otimus L5
este bun si imi place si jocurile care le are.

| teo812 a răspuns:

Telefonul ca specificatii e bun, insa LG dupa parerea mea nu e cine stie ce firma, si eu ma gandeam sa mi-l achiziotnez, dar sa stii. AndroidOS 4.4 nu exista, si nici 4.3

| mafia1998 a răspuns:

LG optimus L5 Este un produs din gama L style este un telefon bun.Camera este de 5 Mp cu autofocus Camera este de 5 dar bate spre 8 este foarte bun telefonul are 4 g din care doar 2, 5 g sunt de fisiere etc restul 1, 5 este ocupat de sistemul de operare este de ajuns si 2, 5 are 512 ram. Si eu am acest telefon sunt foarte multumit de el are doar 9, 5 mm grosime dar pare mult mai subtire datorita stilului inclinat are 800 mhz are ultimul tip de android 4.3 implicit 4.4 dar o chestie care ma nemultumeste la el meniul si toate icoanele adica tema este super urata. EU recomand pentru el aplicatia go lucker este o aplicatie pentru teme care schimba totul UN TELEFON FOARTE IEFTIN LA CATE POATE FACE.

| marinageorgiana14 a răspuns (pentru mafia1998):

Buna! as vrea sa stiu de cat timp ai acel telefon.Si eu teebuie sa-mi iau telefon si nu stiu ce sa-mi iau.

Adica e foarte bun sau bunicel?