| anonim_4396 a întrebat:

as vrea si eu niste conturi ourworld daca se poate peste nivelul 20. dar nu-mi dati site-uri.pa-pa! astept conturi pe privat.

3 răspunsuri:
| SummerSmile97 a răspuns:

Daca nu poti creste in nivel este o parola pentru flow...
acolo unde scrii ca sa vb cu cineva scrii mai intai test-mode 42
dar exact cum am scris eu altfel nu merge
si dupa aia scrii cryptobiologist
dar asta scrii dupu pa ce ai scris test-mode 42
deci scrii test-mode 42, da enter si apoi scrii cryptobiologist si dai enter si parola merge doar odata la 24 de ore big grin
dar daca vrei sa te cresc in nivel mai repede da-mi contul si te cresc si iti pun si gemswinking

| jdjjfd a răspuns (pentru SummerSmile97):

Sall daca imi poti creste si mie contul plzz! big grin te rogg! intra pe ID MEU DE MESS plzz ID: alexiacorinuta321! sper sa ma bagi! big grin

| sergiu_6946 a răspuns:

Stiu eu!
User:baiat_catel@yahoo.com
Parola:123456
Cred ca iti va fi de folos pentru ca are level 99.