| Anca_6108 a întrebat:

BUNA! Cine ma ajuta sh pe mine sa trec la nivelul 8 la lady popular nu pot face jocul master mind

cine ma ajuta?(FUNDA)

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Adinamaria a răspuns:

Ti-l fac eu daca vrei

| Deny_2688 a răspuns:

Singura modalitate de a te ajuta e sa imi dai userul si parola.Nu ai de ce sa iti faci griji, pentru ca nu am nici o intentie sa iti iau contul, plus ca nu am ce face cu el, si mai putea si raporta, astfel mi-as pierde contul.Deci,am doar intentii bune. Daca vrei ma bucur sa te ajut, daca nu vrei asta e.In caz ca accepti numele domnisoarei mele este: miley montana89