| TruLaLa a întrebat:

Ati putea sa-mi spuneti cum as putea sa decorez o cutiuta? Am mare nevoie de ajutor! dau fundaaaaa )

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Uite eu is pasionata de arta eu le decorez cu margele,cu abtipilduri, cu desene, cu marcare colorate, lipesc diferite chestii, diferite materiale, cu bucatele de oglinda sparta(sa fie original)FUNDA?happylove struck plzz

| Graphee a răspuns:

- Paiete, sclipici; pietricele; de asemenea lipici pentru a le putea pune pe cutie; diferite creioane; carioci, ba chiar tempera; poţi folosi hârtie creponată, pentru a-i da culoare; desenează diferite modele pe ea; poţi să scrii cuvinte ce te reprezintă; abţibilduri.

| LimonadaXd a răspuns:

Negru-roz`! :X
Negru-verde`!
Negru-roshu`!
Negru-mov`!
Mov- verde`! si etc