| Ellaa98 a întrebat:

Azi mi-am luat un cablu de date pentru corby si nu stiu cum sa descarc poze de pe telefon pe calculator si invers. Vreau sa`mi explicati cum sa procedez.pas cu pas.

Răspuns Câştigător
| Aida_3174 a răspuns:

Conectezi cablul
intri in my computer
dai dublu-click pe telefon
intri in folderul unde ai pozele si le dai copy in com
sau ca sa transferi poze de pe comp pe tel :
dai copy la poze si le copiezi in images sau ce folder ai tu special pentru pozewinking

1 răspuns:
| MaxiValau a răspuns:

Am un s5230, cu softul aproape la fel ca al tau. eu am avut cablu de date din fabrica, iar pe langa cablu iti mai trebuie si un program. programul pe care il am eu de pe cd-ul dat de la reprezentanta se numeste "Samsung new PC Studio". tot ce trebuie sa faci e sa downloadezi programul, sa-l instalezi, iar apoi, conectezi telefonul la pc si daca programul nu se deschide automat, il accesezi tu.