| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti, as dori sa ma intorc in Romania, deoarece sunt in Italia acum si m-am saturat.
Dar nu stiu... merge mai bine munca in Romania? Mai exact pe la costanta, medgidia.

2 răspunsuri:
| FabianelSHAF a răspuns:

În ţară totul merge ca pe roate happy
Glumesc. Sincer, nu cred că toată lumea pleacă degeaba în afară. Joburile noastre sunt prost plătite, oamenii deştepţi, care au trudit ceva, şi au avut facultăţi, se duc în afară, deoarece aici sunt condiţii de 10 ori mai proaste ca la ei.
Lăsând acest subiect la o parte, Constanţa este un judeţ cu oraşe prospere, o să-ţi găseşti ceva de lucru repede.

| DennisMan a răspuns:

Constanta se dezvolta intoarcete!

Întrebări recente