| Ardei87 a întrebat:

Am sa imi cumpar un Samsung Galaxy S5 din Italia. As dori sa stiu daca va merge sa il folosesc in Romania? adica sa sun, mesaje intelegi voi :3 Multumesc frumos

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Daca nu il iei codat pe vreo retea din Italai ar trebui sa mearga, in general producatorii fac acelasi model te telefon pentru toate tarile europene, diferind doar in asia si sua

| ElenaBv a răspuns:

Daca nu este codat pe o anumita retea, il vei putea folosi si in Romania.

| Pog0nIcY a răspuns:

Un labirintwinking