| CorleoneGyovanny a întrebat:

Salut băieți
Știți cumva unde găsesc script pentru messenger pe telefon? Bot pentru mesaje, dar sa nu fie același text, da deie texte diferite, dau funda

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Parca ati ramas in perioada yahoo mess cu boti si chat ca acum 15-20 de ani
Alta forma de socializare pe viu nu cunoasteti voi tinerii sau toti tindeti catre semidoctii care spun ca Pamantul este plat?

| StanCatalin a răspuns:

Foloseste messenger AI (inteligenta artificiala) te poate inlocui in conversatiile cu prietenii tai