| TabooR a întrebat:

Stiti un magazin in bucuresti in care gasesc haine cu diferite trupe de muzica sau funny cu imagini amuzante sau texte? sau niste siteuri de unde as putea vedea si comandahappy

2 răspunsuri:
| AdiZNoni a răspuns:

Salut! Prin centru sunt multe magazine de genu sau ai putea incerca in Mall Vitan, nu stiu exact unde, pe langa diverta cred, dar stiu sigur ca am vazut un magazin, mi se pare ca ti le poti personaliza tu si costa in jur de 15 ron big grin. Cat despre site-uri poti cauta pe google, dar cu precautie, multe site-uri pot fi tzepe.

| miaw a răspuns:

Este in bucur obor in sect. 2 la etaj, un magazin cu sute de trikouri cu trupe, sepci, bratari, lanturi, curele, skateri trikourile costa 34 lei puppy dog eyes