| papagarita a întrebat:

Cand apare,, Bona mea este un vampir " ep 14?

Răspuns Câştigător
| Kimura a răspuns:

Aparent sezonul s-a oprit la ep 13...pe viitor(maxim o luna) va incepe sezonul 2 dupa cum zice wikipedia... funda?

5 răspunsuri:
| CristinaCristinika123 a răspuns:

In sezonul al doilea...sunt mare fannnn

| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns:

nu este episodul 14, ci sezonul 2 tot cu 13 episoade happy din cate am inteles, incepe prin aprilie

| marian3_9577 a răspuns:

Ep 14 de la bona e un vampir nu exista
doar sezonul 2 ep 1 atat (sunt fanul ne.1 )

| aibardas a răspuns:

O sa apara pentru deja a aparut deja in eng

| Mihaela_Corbea_1973 a răspuns:

Nu o sa mai iasa. Vanessa Morgan(Sarah) si-a dat demisia de la locul de munca(Disney Channals-My Babysistter 's A Vampire)Asta e ce mi-a zis ea(Vanessa Morgan). Adresa de Facebook a ei: http://www.facebook.com/profile.php?id=100003340931605