| Alexandru_Catalin_Iordache_1980 a întrebat:

Cand apare episodul 27 din bona mea e un vampir? pentru nepoata mea intreb

9 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu se stie.

Răspuns utilizator avertizat
| Juleuuss a răspuns:

Nu avem de unde știi, pentru că poate apărea oricund, de apreciat, când e gata. Baftăă!

| KooKoo a răspuns:

Mda... Cklar nu stie nimeni pentru a nu se uita nimeni la acele porcarii. doar poate copii de 2-3 ani. um spuenai si tu nepoata ta

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns:

Nimeni nu stie cati ani ai. asa ca nu trebuie sa cauti scuze.laughing

| Busuioc_Luiza_1997 a răspuns:

Eu vreau raspunsul pentru mine sunt nerabdatoare. NU stiu ce se intampla in episodul 27! il

| Dinca_David_1979 a răspuns:

Unde pota sa van ep 26 din bona me e un vampir in romana

| Alex_Alexandru_1993_QGcT a răspuns:

Nu e adevarat