| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a întrebat:

Salut.
Cand sunt zilele Brasovului?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Zilele Brașovului, care aveau loc de în fiecare an în weekendul de după Sărbătorile Pascale și aveau ca punct principal de atracție Parada Junilor, au fost amânate în acest an pentru o dată care va fi comunicată ulterior.

| kopli a răspuns (pentru sierra1):

Parada junilor, nu a avut loc duminica trecuta?

| sierra1 a răspuns (pentru kopli):

Tu vrei să mă blochezi?

| kopli a răspuns (pentru sierra1):

De ce intrebi asta? Eu am vazut la stiri un reportaj cu Junii. Nu cred ca era arhiva.

| kopli a răspuns (pentru sierra1):

Informatie mai proaspata: http://newsbv.ro/......l-complet/ desi, eu am vazut la stiri.

| sierra1 a răspuns (pentru kopli):

Zilele Brașovului nu e egal cu Parada junilor

| kopli a răspuns (pentru sierra1):

Ma, tu singur ai spus: "Zilele Brașovului, care aveau loc de în fiecare an în weekendul de după Sărbătorile Pascale și aveau ca punct principal de atracție Parada Junilor..."

| sierra1 a răspuns (pentru kopli):

Tu nu pricepi românește? Zilele Brașovului includ mai multe chestii. UNA din ele e aia cu care mă tot bați la cap. Aia a fost, Zilele Brașovului nu. Acum e clar?

| kopli a răspuns (pentru sierra1):

Acum, chiar te blochez!