| xlr8rq1 a întrebat:

Cand vreau sa instalez cabal elite imi zice asa: 1152:Error extracting
C:\DOCUME~1\cristi\LOCALS~1\Temp\{3CE138 to the temporary location. Ce fac?
PS:am win xp

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Trebuia sa scrii in intrebare tot ce zice in acea eroare... n-avem de unde sti ce problema ai si PUNCT.

| xlr8rq1 explică (pentru introduaicinumele):

Am editat intrevarea si acum scrie ce mesaj imi da big grin
fericit?

| introduaicinumele a răspuns (pentru xlr8rq1):

Nu pentru mine ai facut asta, ci pentru tine ca sa-ti zica altii ce problema ai big grin

Iar din acel "Error extracting" ma duce cu gandul la o problema cu kitt-ul (install-ul daca nu sti ce-i ala kitt) si lipseste un fisier ori este corupt si nu poate fi extractat din kitt... deci nu poate fi instalat jocul.

| xlr8rq1 explică:

L-am luat de pe site-ul official, deci este intreg si nu este corupt...