| Cipriaan a întrebat:

Care e cea mai vizualizata(cel mai vizualizat video) melodie de pe youtube? Dau funda! Eu cred ca J.B cu "Baby"

Răspuns Câştigător
| Vichtory a răspuns:

Justin Bieber - Baby ft. Ludacris
http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4&ob=av2e

| NaruToNR1 a răspuns (pentru Vichtory):

Nu stiu dc ti-a dat funda... Gangnam style are mult mai multe vizualizari decat ''Baby''

| Vichtory a răspuns (pentru NaruToNR1):

Uite-te in ce an a fost asta!

14 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Din pacate ai dreptate...

| marcela290 a răspuns:

Da acela este

| justmeraul a răspuns:

Si care este videoclipul cu cele mai multe dislike-uri? J.B Bieber! laughing))

| Kyrie a răspuns:

De ce dracu e ala cel mai popular? ca e unul dintre cei mai nasoli copii care i-am vazut, macar are ceva voce peacolo laughing

| Emilian601 a răspuns:

Nu stiu exact dar s-ar putea sa fie una coreeana/chinezeasca/japoneza caci ei sunt cei mai multi pe Pamant laughing

| Dydy112 a răspuns:

Da, e singura mel pe care o stiu cu asa multe vizualizariiiiiiiiiiiii! fundita?

| Alextrick a răspuns:

Yep!

| ctina a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4

poti afla singur dand o filtrare a videoclipurilor pe yt

| Paun_Ionut_1996 a răspuns:

Este Gangnam Style

| pasdepas a răspuns:

Cea mai vizualizata este Psy- Gangnam Style
http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0