| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Care e faza cu videoclipul blank room soup?

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Link?

| Brizbriz a răspuns:

Am cautat pe google, intr-adevar, pare o poanta pe care numai japonezii o pot intelege, chiar nu am nici o idee ce vrea sa zica

| DieInBeautifulStars a răspuns:

În cazul în care te referi la videoclipul cel puțin deranjant care circulă de mult timp pe internet... sunt oameni care îl interpretează ca fiind real. Eu cred că este doar o formă a cuiva de a atrage atenția, de a crea material care să șocheze, precum filmulețele horror realizate de amatori, fotografiile trucate și așa mai departe. Există numeroase videoclipuri de genul, cu sunet sinistru, persoane care se mișcă parcă cu încetinitorul, calitate slabă. Dacă ar fi real, mă gândesc că ar fi puțin probabil să poată fi accesat de oricine, la orice oră.

Întrebări recente