| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, care e intervalul de liniste in bloc eu garantez ca e 22:00 pana la ora 8 si dupa masa? Cam de la 13:00 pana la 17:30

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu garanta. După masa e de la 15 la 17.

| Bizon95 a răspuns:

22-6 dimineata... LEGAL
in rest, asociatia de locatari cu votul majoritatii pot sa puna ce interval au ei chef

si TE ROG sa vina si la mine in bloc unde periodic cineva "are chef" sa gaureasca peretii cand imi e mie lumea mai draga angry

| floresdemayo a răspuns (pentru Bizon95):

În loc să te bucuri că vecinu' îti dă si tie o gaură să îti poti pune un tablou, tu te superi...winking

Răspuns utilizator avertizat