| anonim_4396 a întrebat:

Care este lucrul care var face sa va omorati(din viata voastra). Adica,uitati,eu mereu am tentatii sa ma omor pentru ca sunt satul de toti fraierii care se rad de mine pentru ca sunt gras si pentru ca port un lucru de mai multe ori,urasc asta,adica, urasc sa port un lucru de 2 ori(il port odata si pa),nimic, parintii mei mereu imi zic.: Da ce? Tu esti copilu lui Obama sa iti permiti asta? Ce sa zic de parintii mei? Niste tarani.Ma rog... Astea sunt cele 2 lucruri din viata mea care mereu ma fac sa iau un cutit si sa mi-l bag in inima(sa ma omor).Dar voi? Care sunt lucrurile care var tenta sa va omorati, adica lucrurile care va supara si deastea.Ps:Scuze de categorie(nu stiu daca e cea buna),si scuze pentru exprimare, nu stiu sa ma exprim corect.

Răspuns Câştigător
| Andradutsa a răspuns:

Hmm, nu am vrut sa ma omor din motivul care ti-l voi spune, adica, si eu sunt grasa, si ceilalti rad de mine, ma refer pe strada. Am invatat sa ignor si ma gandesc ca nimeni nu e perfect.
da, imi venea sa ma omor cand parintii mei se certau, ajunsesem sa nu mai doresc sa traiesc, dar totul trece.
Fii tare!

11 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Dacă te consolează cu ceva, oamenii nu râd de tine pentru că ești gras, ci pentru că ești gras și idiot. Țăran ești tu, nu părinții tăi. Câștigă-ți singur banii și n-ai decât să arunci lucrurile cât de repede vrei. Ce-i cu fițele astea de copil ipocrit care crede că viața-i "greu și dificil", ți-e foame?

| Rockart a răspuns:

Eu nu cred că o să ajung niciodată să spun că vreau să mă sinucid. Şi prin câte am trecut... oh go on Crede-mă, problemele tale sunt de tot râsul.

Vai, doamne! Eşti plinuţ. Şi care-i problema? Dacă aşa eşti tu, dacă te simţi bine în pielea ta, merită să te sinucizi pentru nişte, cum ai spus şi tu, fraieri? Păi cine-i fraierul până la urmă? Iar faza cu haine... astea numeşti tu probleme?

Nu cred că asta te supără pe tine. Eu cred că nickname-ul tău e de vină. Cauţi ceva să te facă nefericit sub orice preţ şi să-ţi pui capăt zilelor, de dragul modei, în loc să cauţi o metodă să-ţi rezolvi problemele. Patetic.

| WR104 a răspuns:

Mie imi vine sa ma omor numai cand ma gandesc ca existi.
Tocmai ai spus ca fraierii rad de tine, atunci daca sunt fraieri de ce iti pasa, doar sunt fraieri, nu?
Parintii tai au dreptate, poti purta aceleasi haine macar de 2.3 ori.
Te-ai exprimat destul de bine pentru un copil de tarani.
Succes!

| Bebitssaa a răspuns:

1. De ce sa te omori :O? Esti pe pamant cu un scop. Mergi la un psiholog si iti rezovi problema. Si ca sa slabesti foarte simplu e cu o dieta happy. Sper sa intelegi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu nu esti sanatos?
Trebuie sa fi fericit ca traiesti, ca ai o familie, un acoperis deasupra capului, ai ce mancawinking si eu spuneam ca vreau sa ma omor, ca m`am saturat de viata asta, dar daca te gandesti mai bine, life is beautiful happy
Sper sa iti schimbi parerea:*
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cati ani ai sincer desi nu ma intereseaza, eu am o filozofie in viata " viata e o continua lupta depinde de noi daca vrem sa o castigam " crezi ca viata ar mai fi frumoasa daca ar fi perfecta? eu zic ca nu, cu cat esti incercat de de mai multe greutati si cu cat te lupti mai tare cu atat te vei intari, si eu am trecut prin multe, ar fi trebuit sa ma sinucid, sincer dar nu isi are rostul, sinuciderea e dovada de lasitate, Dumnezeu ne-a lasat o viata cu bune si cu rele trebuie sa o ducem la capat :D hai ca iti dau ceva care sa citesti, articolul este scris de mine

http://ortodoxiatinerilor.ro/......lator.html

http://www.elefant.ro/......57256.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu scrii aici doar in lipsa de ocupatie asa-i?

| thefighter1 a răspuns:

Esti fraier.te iei dupa toti idiotii si iti bati joc de parintii tai

| Dan_3443 a răspuns:

Dupa ce ai zis pari un baiat de 13-14 ani, dar daca nu esti prost sau redus mintal, iti dau un sfat foarte bun: apucate de sala, faci de 4 ori pe saptamana timp de 2-3 luni si o sa ajungi calumea, dar trebuie sa ai peste 16 ani,mai mult pe fitnes decat pe greutati,eu fac sala,eu sunt mai slabut,dar am un prieten care este era efectiv cat o roata de camion, si acum este gras dar de cand face sala a slabit enorm de mult si a pus si ceva muschi pe el, si eu as avea motive sa ma omor, dar m-am gandit ca doar o persoana "slaba" sufleteste, ar face asta si m-am gandit ca mai bine ma obisnuiesc si lupt...

| maddelinne a răspuns:

Oh my Lord!

| costel99 a răspuns:

Tu esti prost de ce sa te omori Dumnezeu ti-a dat cu un motiv pe pamant crezi ca daca te omori iti va fi mai bine nici sa nu te mai gandesti la asa ceva nu trebuie sa bagi pe nimeni in seama.