| mynameisseby a întrebat:

Salut care role credeti ca sunt mai bune worker ozone sau agresive simple? ( vreau raspuns detaliat) funda pentru cel mai bunhappy!

Răspuns Câştigător
| JLShadow a răspuns:

Pentru scheme-agresive (rotile sunt mai mici, nu se blocheaza pe rampa, nu aluneca)
mai mult freestyle-worker ozone ( rotile se cam blocheaza daca intri pe rampa laughing, este foarte greu sa dai un grind cu worker ozone fata de agresive...)

1 răspuns:
| Balcescu_Mihai_1997 a răspuns:

Vrei sa stii ceva? eu am avut agresive dar nu sunt asa de bune cum crezi tu, dupa 1 an mi-am luat worker ozone:sunt usuare si poti sa dai graind si alte scheme mai usor decat cu agresive