| Marian_7516 a întrebat:

Caut numele unui desen animat de pe Minimax, un desen mai vechi se difuza acum cativa ani. Personajul principal era un pasaroi pe nume Albert, avea culoarea roz mai inchis spre mov, avea un cioc mare si galben si purta o pereche de pantaloni galbeni. Subiectul principal era poluarea, el prezenta efectele pe termen lung si cum o putem prevenii. Sper ca ma puteti ajuta.

1 răspuns:
| TimpFaraTimp a răspuns:

Albert Asks: What is Life? nu stiu versiunea in romana...dar gasesti linkuri de download...siteul nu ma lasa sa pun